Penziony v Labico

Ubytování v Labico v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Labico. Většina penzionů v Labico se od hotelů v Labico liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Labico.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Hotely v okolí Labico

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Labico jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Labico. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Labico.


2. L'Attichetto di Zagarolo 

Foto: L'Attichetto di Zagarolo
Lokalita: Zagarolo
Vzdálenost: 5.0 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Set in Zagarolo, this holiday home features free WiFi. The unit is 29 km from Rome. An Italian breakfast of croissants and cappuccino is provided daily at a café located below the property.


3. Ar Colle Guest House 

Foto: Ar Colle Guest House
Lokalita: Valmontone
Vzdálenost: 5.2 km
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
85 %

Ar Colle Guest House is situated in Valmontone, 5 km from Fashion District Outlet Valmontone and 5 km from Rainbow MagicLand. Free WiFi is offered and free private parking is available on site.


4. Residenza Cerci 

Foto: Residenza Cerci
Lokalita: Valmontone
Vzdálenost: 5.5 km
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
84 %

Offering free bike rentals and free Wi-Fi, Residence Cerci provides air-conditioned rooms 1 km from the Valmontone exit of the A1 Motorway. Palazzo Doria Pamphilj in Valmontone is 2.5 km away.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby50 - 60 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
osoby76 - 85 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby86 - 95 EUR za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: